කරාටේ යනු ලොව ඇති ප්‍රමුඛ පෙ​​ළේ ආත්මාරක්​ෂක සටන් කලා වලින් එකකි. රාහුල විද්‍යාලයීය කරාටේ ක්‍රීඩා කණ්ඩායම් ජාතික මට්ටමේ දක්ෂතා දැක්වූ සිසුන් බිහි කරමින් සාර්ථකව පවත්වාගෙන යනු ලබයි.

පළාත් මට්ටමේ ජයග්‍රහණ – පාස​ල්

2012 දකුණු පළාත් පාසල් ක්‍රීඩා

  • 15න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – බ්‍රයන් ෆ්ලොයිඩ් පියර්සන්
  • 17න් පහළ කාතා 2 වන ස්ථානය – අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර
  • කණ්ඩායම් කාතා 2 වන ස්ථානය – බ්‍රයන් ෆ්ලොයිඩ් පියර්සන්, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර, ටී.ආර්.එස්.ජයවර්ධන

  • 17න් පහළ කුමිතේ 3 වන ස්ථානය – ටී.ආර්.එස්.ජයවර්ධන

  • 19න් පහළ කුමිතේ 1 වන ​ස්ථානය – ඩිශාන් සේනාරත්න
  • කණ්ඩායම් කුමිතේ 2 වන ​ස්ථානය – ශාලික උපමාද, ටී.ආර්.එස්.ජයවර්ධන, ඩිශාන් සේනාරත්න

2013 දකූණු පළාත් පාසල් ක්‍රීඩා

  • 15න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිර​ණ
  • කණ්ඩායම් කාතා 1 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, බ්‍රයන් ෆ්ලොයිඩ් පියර්සන්, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර

  • කණ්ඩායම් කුමිතේ 2 වන ස්ථානය – නවිදු සේලිය, ශාලික උපමාද, ඩිශාන් සේනාරත්න

2014 දකුණු පළාත් පාසල් ක්‍රීඩා

  • 15න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – ළහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ
  • 17න් පහළ කාතා 1 වන ස්ථානය – මියුරු රන්සර
  • 17න් පහළ කුමිතේ 3 වන ස්ථානය – නවිදු සේලිය
  • 19න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර
  • කණ්ඩායම් කාතා 1 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, බ්‍රයන් ෆ්ලොයිඩ් පියර්සන්, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර.

  • කණ්ඩායම් කුමිතේ 2 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, ශාලික උපමාද, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර

2015 දකුණු පළාත් පාසල් ක්‍රීඩා

  • 17න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – ළහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ
  • 19න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – බ්‍රයන් ෆ්ලොයිඩ් පියර්සන්, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර
  • 19න් පහළ කුමිතේ 3 වන ස්ථානය – බ්‍රයන් ෆ්ලොයිඩ් පියර්සන්
  • කණ්ඩායම් කාතා 3 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, බ්‍රයන් ෆ්ලොයිඩ් පියර්සන්, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර

  • කණ්ඩායම් කුමිතේ 3 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, නවිදු සේලිය, ශාලික උපමාද

2016 දකුණු පළාත් පාසල් ක්‍රී​ඩා
  • 15න් පහළ කුමිතේ 3 වන ස්ථානය – අනුසර ජයතුංග
  • 17න් පහළ කුමිතේ 3 වන ස්ථානය – සෙනුර දෙවුමිණ
  • 19න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – බ්‍රයන් ෆ්ලොයිඩ් පියර්සන්
  • 19න් පහළ කුමි​තේතේ  3 වන ස්ථානය – ශාලික උපමාද
  • කණ්ඩායම් කුමිතේ 2 වන ස්ථානය – අනුසර ජයතුංග, ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, ශාලික උපමාද

2017 දකුණු පළාත් පාසල් ක්‍රී​ඩා

  • 20න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – නවිදු සේලිය

  • කණ්ඩායම් කාතා 3 වන ස්ථානය – ශෂික ඉදුවර, ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, නවිදු සේලිය

2018 දකුණු පළාත් පාසල් ක්‍රීඩා

  • 16න් පහළ කුමිතේ 2 වන ස්ථානය – ඉහාන් හංසජ

2019 ජාතික කරාතේ දෝ සම්මේලනයේ දකුණු පළාත් තර​ඟ

  • 9​න් පහ​ළ කා​තා 1 වන ස්ථාන​ය – පහන් විජේසිං​හ
  • 9න් පහ​ළ කුමිතේ 1 වන ස්ථානය – පහන් විජේසිං​හ
  • 10න් පහළ කාතා 1 වන ස්ථානය – උවිදු හරින්ජ
  • 10න් පහළ කුමිතේ 2 වන ස්ථානය – උවිදු හරින්ජ
  • 11න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – තිනුල්ක දින්හස්

2019 දකුණු පළාත් පාසල් ක්‍රීඩා තර​ඟ

  • 20න් පහළ කාතා 3 වන ස්ථානය – ළහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ
  • කණ්ඩායම් කුමිතේ 3 වන ස්ථානය – නිකිත නිම්සල්, ඉහාන් හංස​ජ, ලහිරු මුදිත රුවන්පතිර​ණ

ජාතික මට්ට​මේ ජයග්‍රහණ – පාස​ල්

2012 සමස්ථ ලං​කා පාසල් ක්‍රී​ඩා

  • 19න් පහළ කුමිතේ 3 වන ස්ථානය – ඩිශාන් සේනාරත්​න

2019 සමස්ථ ලංකා පාසල් ක්‍රීඩා (ජ්‍යේෂ්ඨ)

  • 3 වන ස්ථානය – ඔලිත පින්සර
  • 3 වන ​ස්ථානය – ඉනුක සංජුල

2019 සමස්ථ ලංකා පාසල් ක්‍රීඩා (ක​ණිෂ්ඨ)

  • හොඳම ක්‍රීඩකයින් 8 දෙනාට ඇතුලත් වූ ක්‍රීඩකයින් – පහන් මනහර, තිනුලක දින්හස්, සෙනිත් කිරුණ

2019 ජාතික මහා ක්‍රීඩා උළෙලේ මාතර දිස්ත්‍රික් තර​ඟ

  • කාතා 3 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර
  • කුමිතේ 1 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර
  • කණ්ඩායම් කාතා 1 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදි​ත රුවන්පතිරණ, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර

2019 ජාතික මහා ක්‍රීඩා උළෙලේ දකුණු පළා​ත් තර​ඟ

  • කුමිතේ 3 වන සිථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ
  • කණ්ඩායම් කාතා 1 වන ස්ථානය – ලහිරු මුදිත රුවන්පතිරණ, අශේන් දිල්ශාන් පලිහක්කාර